امروز    دوشنبه , 28/اسفند/1396   Monday , 19/March/2018  - 

وجه متمایز انقلاب اسلامی با سایر انقلاب ها در ولایت فقیه است

Share/Save/Bookmark

رئیس تبلیغات اسلامی ملکشاهی گفت: وجه متمایز انقلاب اسلامی ایران با سایر انقلاب های دنیا در ولایت فقیه است.

حجت الاسلام "سلطان علی ناظری" رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان ملکشاهی در گفتگو با ملکشاهی خبر، گفت: با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در ایران، بزرگترین تحول جهانی قرن بیستم به وقوع پیوست.

وی اظهار کرد: در دنیا و در عصر ما انقلاب های فراوانی صورت گرفت و تحولات زیادی اتفاق افتاد در نوع خود بعضا به انقلاب کبیر نامگذاری شدند، در علل و پیدایش این گونه تحولات و یا همان دگرگونه ها وقتی بررسی می کنیم یا ریشه کودتانظامی و یا یک نوع احساسات عمومی و یا ریشه اقتصادی و گروهی و صنفی وجود داشته است و فرد و رهبری واحد نداشته اند و این گونه تحولات و انقلاب ها پایدار و استوار نبوده و بعد از مدتی از بین رفته است.

ناظری افزود: نهضت امام خمینی (ره) و انقلاب شکوهمند اسلامی ایران اسلامی که نه برخواسته از یک احساسات و نه یک کودتای نظامی بوده و نه متعلق به صنف و گروه خاصی و یک حزب و جریان سیاسی، بلکه برگرفته از متن قرآن کریم و با رهبری الهی و پیامبر گونه حضرت امام خمینی (ره) و مشارکت عموم مردم و تمام روشن فکران مذهبی صورت گرفته است.

رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان ملکشاهی گفت: وجه متمایز انقلاب اسلامی ایران با سایر انقلاب های دنیا در همین است که نقش رهبری معنوی و الهی و یا همان ولایت فقیه یک نقش تعیین کننده و حائز اهمیت زیادی است که اگر تحولات و انقلابهای دنیا از داشتن رهبری الهی محروم باشند حرکت انقلابی آنان به سرانجام نخواهد رسید.

وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران، امروز در دنیا بعنوان یک الگو تمام عیار از لحاظ سیاسی، نظامی و اقتصادی به شمار می رود و بخاطر همین است که استکبار جهانی از بدو حرکت انقلابی مردم ایران تا به امروز مخالفتهایث زیادی نموده است، چراکه مردم دنیا و تحولات سیاسی و اقتصادی به سمت رهبری معنوی والهی و وحدت همگانی می روند و مستکبران جهان از این الگو بودن انقلاب اسلامی هراس دارند.

ناظری یادآور شد: در دهه مبارک فجر امسال برنامه های متنوعی توسط اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اجرا خواهد شد.

رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان ملکشاهی تصریح کرد: جشنواره قرآنی در رده سنی نوجوانان، محفل انس با قرآن و مراسم جشن مردمی در سطح شهرستان از مهمترین این برنامه ها خواهد بود.

انتهای پیام/س

افزودن نظر


آخرین اخبار

اخبار پربازدید