امروز    چهارشنبه , 01/فروردين/1397   Wednesday , 21/March/2018  - 

بهره برداری از هفت پروژه درمانی ملکشاهی در دهه فجر

Share/Save/Bookmark

مدیر شبکه بهداشت و درمان ملکشاهی گفت: همزمان با گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دهه فجر هفت پروژه در حوزه سلامت شهرستان ملکشاهی با اعتبار 15 میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.

 

به گزارش ملکشاهی خبر، "صمیر جمشیدی"؛ مدیر شبکه بهداشت و درمان ملکشاهی گفت: از سال گذشته بیش از 12 پروژه در حوزه بهداشت ، سلامت و درمان شهرستان کلید خورد که هفت پروژه در سطح روستاها و شهرهای این شهرستان برای خدمت رسانی به مردم آماده شده است.

وی اظهار کرد: یکی از اولویت های بهداشت و درمان شهرستان توجه به مناطق روستایی و محروم بود که در این راستا چهار خانه بهداشت روستایی با اعتبار چهار میلیارد ریال در دهه فجر در روستاهای بلوطستان ، پاریاب ، نادرآباد و چشمه پهن به بهره برداری می رسد.

جمشیدی افزود: بهره برداری از دستگاه رادیولوژی دیجیتال مرکز اورژانس شهرستان با اعتبار 10 میلیارد ریال نیز از دیگر اقداماتی است که در دهه فجر امسال آماده خدمت رسانی به مردم ملکشاهی شده است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان ملکشاهی به دیگر پروژه های حوزه سلامت اشاره کرد و یادآور شد: یکی از پروژه هایی که در سریع ترین زمان ممکن تحقق پیدا کرد، احداث مرکز فوریت پزشکی منطقه ترشابه با اعتبار 900 میلیون ریال است که علاوه بر خدمت رسانی به مردم شهرستان می تواند به زائران اربعین در مسیر ملکشاهی خدمات رسانی کند.

وی با بیان اینکه مرکز فوریت پزشکی جاده ای شهر مهر نیز با اعتبار 950 میلیون ریال در دهه فجر امسال افتتاح می شود، گفت: مرکز فوریت های پزشکی جاده روستای گنبد پیرمحمد نیر با اعتبار 900 میلیون ریال در دست احداث قرار گرفته است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان ملکشاهی همچنین به 2 پروژه در دست احداث ساختمان ستاد شبکه بهداشت در شهر ارکواز و مرکز بهداشتی، درمانی شهر مهر با اعتبار 15 میلیارد ریال اشاره و اضافه کرد: بهره برداری از این پروژه ها می تواند بخشی از مشکلات بهداشت و درمان شهرستان را رفع کند.

انتهای پیام/س

افزودن نظر


آخرین اخبار

اخبار پربازدید