امروز    دوشنبه , 07/اسفند/1396   Monday , 26/February/2018  - 

بارش شدید باران در ملکشاهی/ بسیج نیروهای اتفاقات در جهت رفع خاموشی ها

Share/Save/Bookmark

از ساعتی پیش توده جدید بارشی به شهرستان ملکشاهی وارد شد که با بارش های شدید برف و باران و رعد و برق همراه بوده است.

 

به گزارش ملکشاهی خبر؛ از صبح امروز (جمعه) تندباد آسمان شهرستان ملکشاهی را در بر گرفت؛ شدت تند باد در شهرستان 68 کیلومتر بر ساعت رسید.

همین امر باعث ورود موجی از ریزگردها به آسمان استان و به خصوص شهرستان های مرزی از جمله مهران و دهلران شد؛ با شکلگیری این توده گردو غبار شرایط در این شهرستان ها در وضعیت هشدار نیز قرار گرفت.

از ظهر امروز نیز سامانه بارش زا وارد استان شد که برخی از مناطق استان را تحت تاثیر خود قرار داد، شهرستان ملکشاهی نیز از این سامانه متاثر شد بطوری که از اواخر امروز  شاهد بارش شدید باران در شهرستان بودیم.

این بارش ها به حدی رسید که عبور و مرور شهروندان را با مشکل مواجه ساخت و معابر عمومی دچار آبگرفتگی شدند.

تمام اکیپ خدمات شهری در سطح شهر مستقر و در حال آماده باش هستند.

بسیج نیروهای اتفاقات برق ملکشاهی در جهت رفع خاموشی ها

"احمد کیانی"؛ مدیر شرکت توزیع برق شهرستان ملکشاهی در گفتگو با ملکشاهی خبر، گفت: دو اکیپ تعمییرات این شرکت در مرکز شهرستان در حال حاضر درحالت آماده باش به سر می برند.

وی اظهار کرد: طی امروز خاموشی  در روستای کلک نقی در مدت کوتاهی به وقوع پیوسته که با حضور به موقع اکیپ تعمییرات مرتفع شد و هیچگونه قطعی برق در مرکز شهرستان رخ نداده است.

کیانی از کلیه شهروندان خواست از استقراروسایل در پشت بام منازل خودداری نمایند چرا که یکی از عوامل قطعی برق برخورد همین وسایل باشبکه برق می باشد.

مدیر شرکت توزیع برق شهرستان ملکشاهی گفت: شهروندان خاموشی های احتمالی را با تلفن 121و33852094 در میان بگذارند تا در کمترین زمان ممکن اکیپ تعمییرات به محل اعزام شود.

انتهای پیام/س

افزودن نظر


آخرین اخبار