امروز    پنجشنبه , 03/اسفند/1396   Thursday , 22/February/2018  - 

12 روستای ملکشاهی به شبکه گاز متصل می شوند

Share/Save/Bookmark

بخشدار مرکزی ملکشاهی با اشاره به عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای این منطقه گفت: 12 روستای این بخش تا نیمه اول سال 97 از نعمت گاز خانگی برخوردار می شوند.

 

به گزارش ملکشاهی خبر، "وزیری نجفی"؛ بخشدار مرکزی ملکشاهی گفت: طی سال های اخیر احداث ده ها فضای آموزشی ، مراکز بهداشتی و درمانی ، راهسازی ، آبرسانی ، برق رسانی ، خدمات ارتباطی و پوشش اینترنتی ، گاز رسانی ، اجرای طرح های هادی و همچنین اجرای طرح های اشتغالزایی و تولیدی که منجر به روند توسعه روستاها و مهاجرت معکوس از شهر به روستا شده افق روشنی از امید و زندگی در این مناطق برقرار شده است.

وی افزود: امسال 2 روستای متروکه در این شهرستان با جمعیت 80 خانوار احیا و زیرساخت های این مناطق برای اسکان مردم در حال اجرایی شدن است.

بخشدار مرکزی ملکشاهی تاکید کرد: یکی از برجسته ترین خدمات دولت در سال جاری آغاز عملیات گازرسانی به 12 روستای بخش مرکزی با اعتبار 150 میلیارد ریال است که تاکنون 50 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

نجفی این مناطق را روستاهای طالقانی ، پل شکسته ، وری ، درگه ، پاریاب ، گنبد پیر محمد ، خوشادول ، توت ، قرجلگان ، چم انار سفلی و علیا، بلوطستان و چشمه پهن عنوان کرد و یادآور شد: تا نیمه اول سال 97 شاهد بهره برداری از شبکه گازرسانی به این روستاها خواهیم بود.

انتهای پیام/س

افزودن نظر


آخرین اخبار