امروز    پنجشنبه , 03/اسفند/1396   Thursday , 22/February/2018  - 

فضای معنوی انقلاب اسلامی از مرزهای فیزیکی کشور فرا رفته است

Share/Save/Bookmark

فرمانده سپاه استان ایلام گفت: فضای معنوی انقلاب و ملت ایران از مرزهای فیزیکی کشور فرا رفته است و همه مسلمانان به دنبال استفاده از ظرفیت انقلاب اسلامی هستند.

 

به گزارش ملکشاهی خبر، سردار "سیدصادق حسینی"؛ فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در آئین تودیع و معارفه فرمانده سپاه ناحیه ملکشاهی گفت: انقلاب اسلامی بر مبنای تکلیف الهی، خدامحوری و درایت و رهبری حضرت امام (ره) و حضور مردم پیروز شد و تا امروز در مسیر پیشرفت و توسعه و ایجاد امنیت و به مسیر بابرکت خودش ادامه می دهد.

وی اظهار کرد: کشور ما به برکت سه عنصر ایمانی الهی اعتقادی، رهبری خردمندانه بزرگمرد جهان اسلام و حضور لایه های مختلف جامعه از جایگاه برجسته ای برخوردار است.

سردار حسینی افزود: جمهوری اسلامی به برکت همین سه عنصر که پیشرفت دهنده انقلاب اسلامی هستند، نقش محوری دارد.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: موانعی را پیش رو داشتیم و از این موانع عبورکردیم، از لحظه تولد انقلاب اسلامی تا امروز موانعی که توسط دشمنان کارگذاشته شده برداشته شده است، حضور گروهکهای ضدانقلاب، جنگ تحمیلی و تا امروز موضوعات مختلفی را تجربه کرده ایم و پیشرفت چشمگیری داشتیه ایم.

وی تصریج کرد: آخرین موضوعی که در منطقه مشاهده می کنیم چندین بار است که آمریکا، اسرائیل و نوکرانشان از ملت ایران اسلامی شکست خوردند.

سردار حسینی اذعان کرد: در حالی که ما تلاش می کنیم و خواهان پیشرفت ، امنیت، رفاه و آسایش مردم هستیم و همه کارگزاران نظام اسلامی برای حل و فصل مشکلات در تلاش هستند، دشمنان تلاش می کنند مانع این پیشرفت شوند.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام با اشاره به حوادث اخیر در کشور و نقش دشمنان در این حوادث یادآور شد: در حوادث اخیر دیدیم که همه دشمنان جمهوری اسلامی یکجا تلاش کردند که آسیبی به نظام برسانند، درحالی که خودشان هم می دانند نمی توانند کاری از پیش ببرند.

وی ادامه داد: مادامی که وحدت است و مردم حفظ امنیت ملی را سرلوحه کارخودشان قرار دادند، تلاش مذبوحانه  دشمن به جایی نخواهد رسید، ضد انقلاب و سلطنت طلب ها که به دامن غرب پناه برده اند تلاش می کنند که موانعی را در کشور ایجاد کنند.

سردار حسینی با اشاره به پیشرفت جمهوری اسلامی گفت: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، وضعیت فعلی در ابعادعلمی، اقتصادی، پیشرفت و توسعه قابل مقایسه با قبل از انقلاب نیست.

این فرمانده نظامی یادآور شد: دشمن سیاه نمایی می کند و به دنبال برجسته کردن مشکلات است و هربار که اتفاقی می افتد ضربه کاری از ملت شریف ایران دریافت می کنند و ملت ما انزجار خودشان را از تلاش مذبوحانه دشمن اعلام کردند.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام افزود: فضای معنوی انقلاب و ملت ایران از مرزهای فیزیکی کشور فرا رفته است و همه مسلمانان به دنبال استفاده از ظرفیت انقلاب اسلامی هستند.

وی تاکید کرد: همگی برای وحدت، انسجام، یکپارچگی و کار و تلاش گام برداریم.

سردار حسینی خاظرنشان کرد: هیچ خدمتی بالاتر از خدمت به مردم محروم نیست و از باقیات صالحات است.

وی در ادامه با تقدیر از تلاش های فرمانده سابق سپاه ناحیه ملکشاهی از فرمانده جدید این ناحیه خواست با توجه به ظرفیت های خوب این شهرستان در حوزه تولید و اشتغال با تعامل و همراهی دیگر مدیران زمینه توسعه بیشتر منطقه را فراهم نماید.

در پایان این مراسم علی میرزایی به عنوان فرمانده سپاه ناحیه ملکشاهی معرفی و از خدمات فلاح غلامی تجلیل شد.

انتهای پیام/س

 

افزودن نظر


آخرین اخبار