امروز    پنجشنبه , 03/اسفند/1396   Thursday , 22/February/2018  - 

توقیف ۱۲ دستگاه وسیله نقلیه متخلف در ملکشاهی

Share/Save/Bookmark

فرمانده انتظامی شهرستان ملکشاهی از توقیف ۸ دستگاه موتورسیکلت و ۳ دستگاه خودرو فاقد پلاک و مدارک و یک دستگاه خودرو سمند با بیست و هشت میلیون ریال خلافی خبر داد.

به گزارش ملکشاهی خبر، سرهنگ "خسرو تنها"؛ فرمانده انتظامی شهرستان ملکشاهی گفت: با هدف ارتقاي کمي و کيفي نظم و امنيت و برخورد قانوني با مخلان آرامش شهروندان، طرح هاي متعدد شناسايي و پاکسازي نقاط آلوده و جرم خيز در دستور کار مأموران انتظامي ملکشاهی قرار دارد که به صورت مستمر در این شهرستان در حال اجرا مي باشد.

فرمانده انتظامي شهرستان ملکشاهی در اين باره اظهار داشت: به همين منظور طرح پاکسازي نقاط آلوده با هدف شناسائي سارقان و مخلان نظم و امنیت اجرا و در جريان اين طرح یک دستگاه موتورسیکلت سرقتی که در حوزه استحفاظی شهرستان ایلام سرقت شده بود کشف و توقیف شد.

وي افزود: توقیف ۸ دستگاه موتورسیکلت و ۳ دستگاه خودرو فاقد پلاک و مدارک و همچنین توقیف یک دستگاه خودرو سمند با بیست و هشت میلیون ریال خلافی از ديگر نتايج اجراي اين طرح بود.

فرمانده انتظامي شهرستان ملکشاهی در پايان گفت: افزايش ضريب امنيت اجتماعي نيازمند همکاري و هم افزايي همه دستگاه ها و آحاد مردم است و با مشارکت همگان، دستاوردهاي پليس خدمتگزار پايدار خواهد ماند.

انتهای پیام/س

افزودن نظر


آخرین اخبار