امروز    پنجشنبه , 03/اسفند/1396   Thursday , 22/February/2018  - 

تشکیل 9 کمیته ستاد دهه فجر در ملکشاهی

Share/Save/Bookmark

جلسه هماهنگی برنامه های دهه فجر با حضور مسئولین در محل فرمانداری ملکشاهی برگزار شد.

 

به گزارش ملکشاهی خبر، جلسه شورای اداری شهرستان  ملکشاهی با محوریت دهه مبارک فجردر محل فرمانداری برگزار شد.

"اسد قاسمی"؛ فرماندار ملکشاهی با اشاره به فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی با دمیدن روح امید و نشاط در جانهای خسته از رژیم استبداد، مردم را به آینده ای روشن و درخشان در پرتو دین مبین اسلام امیدوار ساخت.

وی اظهار کرد: اکنون بعد از چهار دهه از عمر با برکت این انقلاب شکوهمند شاهد پیشرفت و توسعه و اقتدار سیاسی و اجتماعی و فرهنگی در ابعاد داخلی و منطقه ای و بین المللی هستیم.

قاسمی افزود: ایام الله دهه فجر فرصتی است که مسئولان در دستگاههای مختلف نظام دستاوردهای خود را برای مردم تببین و تشریح نمایند.

فرماندار ملکشاهی گفت: نسل امروز بداند که این عزت و امنیت و پیشرفت ایران اسلامی مدیون رهبری حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری که به حق رهبرانی تاریخ ساز هستند و خون پاک هزاران شهید والامقام که با نثار جان خود راه استقلال و آزادی و استقرار احکام دین اسلام را میسر ساختند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حوادث چند وقت پیش که دشمنان با تئوری توطئه و ایجاد زمینه آشوب قصد ضربه زدن به نظام داشتند گفت: این حق مردم است که بر مسئولان خود نقد داشته باشند و خواسته خود را مسالمت آمیز بیان نمایند اما عده ای سود جو با حمایت دشمنان قسم خورده نظام با سود جویی از این فرصت قصد ایجاد آشوب گری داشتند که با حضور میلیونی مردم در حمایت از آرمانهای انقلاب و نظام به شدت محکوم شدند.

قاسمی برحل مسائل و مشکلات با عملکرد جهادی مدیران در حوزه های مختلف تأکید کرد و گفت: مدیران و مسئولان در دستگاههای مختلف شهرستان در سایه تعامل و همکاری اولویت خود را رسیدگی به کار و امورات مردم و جامعه هدف نمایند.

انتهای پیام/س

افزودن نظر


آخرین اخبار