امروز    پنجشنبه , 28/دي/1396   Thursday , 18/January/2018  - 

مردم پشتوانه مستحکم نظام در برابر توطئه های خصمانه دشمنان هستند

Share/Save/Bookmark

امام جمعه ملکشاهی گفت: قدرت و استحکام نظام جمهوی اسلامی مبنتی بر اراده و خواست میلیون ها انسان مومن و ولایی ، دشمنان را به وحشت انداخته است.

 

به گزارش ملکشاهی خبر، "سید عبدلله امینی"؛ امام جمعه ملکشاهی در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: قدرت و استحکام نظام جمهوی اسلامی مبنتی بر اراده و خواست میلیون ها انسان مومن و ولایی ، دشمنان را به وحشت انداخته است.

وی اظهار کرد: حضور پر شور مردم انقلابی در حمایت از آرمانهای نظام و محکومیت حوادث و فتنه گریهای چند وقت پیش بار دیگر دشمنان را مایوس و ناامید ساخت.

امینی به موضوع تولید و اشتغال در سطح شهرستان پرداخت گفت: این شهرستان در حوزه های مختلف کشاورزی و دامپروری ظرفیتهای عظیمی دارد که مسئولان مرتبط باید زمینه جذب سرمایه گذار و رونق اقتصادی را فراهم نمایند.

امام جمعه ملکشاهی افزود: جوانان و نیروی کار فعال و تحصیل کرده نیز باید با شناسایی ظرفیتهای اقتصادی در جهت کار و اشتغال و تولید همت گمارند.

وی با اشاره به استعفای دو شهردار ارکواز و دلگشا در چند روز گذشته گفت: امیدواریم در پس این تغییر و تحول ها کار و تلاش و عمران بیشتر باشد و مردم بر روند این امور نظارت خواهند داشت.

انتهای پیام/س

افزودن نظر


آخرین اخبار

اخبار پربازدید