امروز    جمعه , 03/فروردين/1397   Friday , 23/March/2018  - 

خانواده های شهدا الگو و نمونه آشکار ایثار و مقاومت هستند

Share/Save/Bookmark

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام گفت: خانواده های شهدا الگو و نمونه آشکار ایثار و مقاومت و سرمایه های جاوید نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

 

به گزارش ملکشاهی خبر، "سلیمان رستمیان"؛ مدیرکل بنیاد شهید استان ایلام در دیدار از خانواده شهدای شهرستان ملکشاهی گفت: مقام شهادت با هیچ یک از پاداش های دنیوی قابل مقایسه نیست.

وی اظهار کرد: خانواده های شهدا الگو و نمونه آشکار ایثار و مقاومت و سرمایه های جاوید نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند که از مهمترین داشته ها و دارایی خود که همانا فرزندانشان بود در راه تثبیت آرمانهای انقلاب گذشتند.

رستمیان افزود: خانواده های شهداء در ترویج و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت و پاسداری از آرمان های امام راحل و دستاوردهای خون شهداء در کشور مهمترین نقش را ایفا می کنند.

مدیرکل بنیاد شهید استان ایلام گفت: ترسیم و تبیین سیره و روش زندگی شهداء از نیازهای امروز جامعه است که باید جوانان را به این مسیر هویت بخش سوق داد.

وی تصریح کرد: این دیدار ها هیچ وقت جای خالی فرزندان و پدران خانواده های شهدا را پر نخواهد کرد، ولی با این وجود خواهد توانست قدم مثبتی در حل شده دغدغه و مشکلات آنها بردارد.

رستمیان اذعان کرد: خانواده های شهدا از ما هیچ چیزی نمی خواهند، اگر آنها از ما چیزی می خواستند در همان ابتدای جنگ نمی گذاشتند فرزندانشان وارد جبهه ها شوند، وظیفه ما این است تا جویای احوال آنها باشیم.

انتهای پیام/

افزودن نظر