امروز    جمعه , 03/فروردين/1397   Friday , 23/March/2018  - 

آشوبگران پیاده نظام دشمن/ براندازی نظام رویایی پریشان و تعبیرناشدنی/ آگاهی، بصیرت و روشنگری باطل السحر فتنه جدید

Share/Save/Bookmark

امروز وظیفه همه، روشنگری و بصیرت افزایی است و نظام اسلامی پذیرای نقد است و در این تردیدی نیست.

 

اختصاصی ملکشاهی خبر: مسئله انتقاد و اعتراض در اکثر جوامع امروزی خصوصا کشور های انقلابی مثل ایران اسلامی امری عادی و طبیعی بوده و با توجه به اینکه امام راحل و بنیانگذار کبیر نظام جمهوری اسلامی در بالاترین سطح مردم را ولی نعمتان انقلاب نامید لذا احترام و استقبال از انتقاد از مسائل بدیهی در نظام جمهوری اسلامی می باشد.

شاهد مثال این وضعیت نیز انتشار نقد های مختلف در فضاهای حقیقی ( مالباختگان موسسات اعتباری) و فضای مجازی ( تلگرام ، سایت های مختلف ، روزنامه ها و ...) است که با نهایت حوصله و تحمل نظام مواجه شده اند .

در همه جای دنیا نیز معمول است جایگاه نقد و انتقاد و اعترضات مسالمت آمیز با جایگاه آشوب و اغتشاش خلط نشود .

معمولا کسانی که نقد دلسوزانه و منصفانه انجام می دهند به فکر اصلاح و ترمیم نقاط ضعف در جهت تقویت کلیت سیستم عمل می کنند ولی آشوب و اغتشاش و آسیب زدن به اموال عمومی! که متعلق به خود مردم است پیامدی جز ترویج و تکثیر خشونت و ناآرامی و نا امنی به دنبال نخواهد داشت .

نظام جمهوری اسلامی امروز بیش از هر زمان از دوران چهل ساله عمر خود در اوج عزت و افتخار قرار دارد.

امروز حل مسائل پیچیده و بغرنج منطقه غرب آسیا از جمله مسائل سوریه، عراق ، یمن ، لبنان ، فلسطین و ... جز با حضور موثر ایران امکان پذیر نیست .

اقتدار نظامی ایران اسلامی در اوج خود قرار دارد، اقتدار سیاسی ایران و تاثیرگذاری بلامنازع سیاست های جمهوری اسلامی در تحولات منطقه با درایت حکیمانه مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای  امری انکار نشدنی است .

ایران از نظر علمی ، فرهنگی ، اجتماعی ، سیاسی ، تمدنی ، نظامی و ... بعنوان یک کشور قدرتمند اسلامی از منافع ملی و اسلامی با شجاعت و قدرت تمام دفاع می کند .

طبیعی است دشمنان این کشور قدرتمند اسلامی در تلاش برای ضربه زدن و تضعیف برآیند.

ابراز خوشحالی آمریکا که در سراسر دوران جمهوری اسلامی جز شرارت و تبلیغ برعلیه این نظام مردمی کار نکرده ، خوشحالی بوق های تبلیغاتی بی بی سی ، سی ان ان ، دستپاچگی عربستان و اسرائیل همه و همه نشان دهنده عمق کینه آنها به دلیل شکست های پی در پی شان در منطقه ، از نظام اسلامی و مخصوصا رهبری حکیم و شجاع و همه نهاد های منتسب به رهبری مثل سپاه و بسیج و صدا و سیما و قوه قضائیه و ... است .

جای تاسف است  کسانی که به آشوب و اغتشاش دامن می زنند و کسانی که با سکوت و تحلیل های آبکی برای آشوب گران دل می سوزانند چقدر از واقعیت های قدرت و عزت ایران اسلامی بی اطلاع اند .

اگر به پشت سر خود نگاهی بیاندازیم و تحولات و حوادثی که در مسیر پیشرفت انقلاب رخ داده را مرور کنیم به حوادثی به مراتب سهمگین تر از این ترقه بازی های بچه گانه برمی خوریم ، حوادثی که به فرموده رهبر حکیم انقلاب هر یک از آنها کافی بود برای سرنگونی یک کشور . اما آنچه در عمل مشاهده شد غلبه نظامی اسلامی بر حودث و طوفان ها و پیشروی کشتی نجات انقلاب در مسیر تحولات سهمگین حوادث بوده است .

امروز وظیفه همه ، روشنگری و بصیرت افزایی است . نظام اسلامی پذیرای نقد است و در این تردیدی نیست. جایگاه خشونت و آشوب نیز معلوم است . مردم آگاه و هوشمند ایران اسلامی به خوبی خود را از آشوبگران قلیل و گمراه ، جدا کرده و با حضوئر حماسی خود در روز های آتی بار دیگر استحکام و عظمت نظام مردمی جمهوری اسلامی را به رخ همه بدخواهان خواهند کشانید .

آنچه به رفع معضلات و حل مشکلات کمک می کند خویشتنداری و کمک برای حل مسائل است .

اگر مشکل اقتصادی وجود دارد که دارد راهی جز ارائه پیشنهاد های منطقی و عالمانه و کمک به آرامش فضای کشور وجود ندارد .

اقتصاد مقاومتی یکی از عالی ترین پیشنهاد هایی که است که بار ها از زبان مقام معظم رهبری شنیده شده و علاج درد امروز اقتصاد ایران نیز همین نوع نگاه هاست، نگاه به درون، تکیه به توان داخلی ، اعتماد به جوانان و توسعه بنگاه های کوچک اقتصادی در سطح کشور .
کسانی که ناآرامی می پراکنند عملا به تضعیف بیشتر اقتصاد کمک می کنند و این خواست دشمن است .

حمایت صریح از حاکمیت دینی و ولایت فقیه و یک صدا شدن مسئولین نظام پشت سر رهبری و حرکت جهادی برای حل مشکلات اجتماعی ، اقتصادی موجود از دیگر راه های مواجهه با این پدیده نا آرامی هاست .

در سال 88 دشمن با برنامه ریزی جدی و صرف هزینه های گزاف ، در جهت کم رنگ کردن حماسه حضور میلیونی ملت در انتخابات برآمد .

امروز نیز به نظر می رسد پیروزی جبهه مقاومت بر آنان گران تمام شده می خواهند با دامن زدن به نا آرامی در کشور مقتدر ایران اسلامی و مهم ترین کشور منطقه غرب آسیا ، خوشحالی و امید ملت ها به جریان مقاومت اسلامی را به یاس و نا امیدی بدل کنند ، خوابی که سراسر آشفته و تعبیر ناشدنی است .

دشمنان نظام مردمی جمهوری اسلامی مکر می کنند و نظامی اسلامی نیز با درایت و هوشمندی عمل خواهد کرد.

مقاومت رمز استحکام و اقتدار ایران اسلامی است، به مثابه فولاد که هر اندازه با گرما گرم حوادث و رخدادها دست و پنجه نرم کند آبدیده تر و روئین تن خواهد شد .

نگاه ما و امید و اتکای ما به صدای دل نشین وحی است که فرمود ومکرو و مکرالله و الله خیر الماکرین .

انتهای پیام/س

افزودن نظر


آخرین اخبار

اخبار پربازدید