امروز    سه شنبه , 01/اسفند/1396   Tuesday , 20/February/2018  - 

دفتر خدمات الکترونیکی قضایی ملکشاهی افتتاح شد

Share/Save/Bookmark

دفتر خدمات الکترونیکی قضایی ملکشاهی با حضور معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری استان و مسئولان شهرستان افتتاح و فعالیت رسمی آن آغاز شد.

 

به گزارش ملکشاهی خبر، دفتر خدمات الکترونیکی قضایی ملکشاهی با حضور معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری استان و مسئولان شهرستان افتتاح و فعالیت رسمی آن آغاز شد.

"طالب ده گنبدی"؛ رئیس دادگستری شهرستان ملکشاهی در این مراسم با اشاره به ضرورت خدمات الکترونیکی در دستگاه قضایی گفت: تحقق دولت الکترونیک از قدیم جهت رفاه حال شهروندان، جلوگیری از سردرگمی ارباب رجوع، راحتی و دسترسی به اطلاعات،شفافیت و حفظ اسرار مردم مورد تاکید بوده است.

وی اظهار کرد: با ایجاد سازوکارهای الکترونیکی در دادگستری شهرستان امروز بیش از 60 درصد ابلاغ های به صورت الکترونیکی ارسال می شود.

ده گنبدی افزود: با خدمات الکترونیکی در دستگاه قضایی مردم با سرعت و سهولت هر چه تمامتر نسبت به پیگیری امورات قضایی خود اقدام می کنند.

فرماندار ملکشاهی در مراسم افتتاحیه این واحد قضایی گفت: یکی از اقدام های ارزشمند دولت در سال های گذشته افزایش و گسترش خدمات دولت الکترونیک به منظور خدمات دهی مطمئن ، سریع به مردم بوده است.

اسد قاسمی اظهار کرد: خدمات دهی دولت الکترونیک شامل کلیه مراکز و دستگاه های اجرایی ، قضایی ، بانکی کشور است به نحوی که امروز میتوان ادعا نمود جمهوی اسلامی در دنیا از کشورها پیشتاز در این زمینه بوده است.

انتهای پیام/س

افزودن نظر


آخرین اخبار