امروز    پنجشنبه , 03/اسفند/1396   Thursday , 22/February/2018  - 

9 دی روز بصیرت ، انسجام و وحدت مردم ایران است

Share/Save/Bookmark

فرمانده سپاه ناحیه ملکشاهی گفت: حماسه 9 دی نماد بصیرت، انسجام و وحدت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند.

 

سرهنگ پاسدار "فلاح غلامی"؛ فرمانده سپاه ناحیه ملکشاهی در گفتگو با ملکشاهی خبر، در خصوص سالروز حماسه نهم دی ماه گفت: مردم ولایت مدار ایران اسلامی ، در روز نهم دی ماه 88 با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر آنها بایستد ، برای حفاظت از آرمان‌های بلند انقلاب و نیز ساحت مقدس ولایت ، در برابر تمام دنیای آنها خواهند ایستاد.

وی حضور عاشورایی مردم حماسه‌ ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمائی باشکوه نهم دی ماه را نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زرین دیگری از افتخارات مرد و زن ایرانی برشمرد و افزود: انقلاب اسلامی، انقلابی عاشورائی و برگرفته از مطالبات دینی، شعارهای معنوی و شعورهای متاثر از دینداری و دغدغه‌های اخلاقی است.

غلامی با تاکید بر این که حماسه نهم دی ماه علاوه بر به نمایش گذاشتن انسجام ، وحدت و یکپارچگی مردم ، تمام محاسبات دشمن را به هم ریخت ، تصریح کرد: نهم دی ماه 88 ، نمایش بصیرتی انقلابی بود که غبارها و نقاب‌ها را کنار زد و چهره واقعی مدعیان و فتنه گران را نشان داد.

وی اذعان کرد: نهم دی ماه را می‌توان « زنگ بیدارباش خواص» خواند.

انتهای پیام/س

نظرات 

 
0 # . ۰۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۱
قلبی سرهنگ
پاسخ
 

افزودن نظر


آخرین اخبار