امروز    جمعه , 03/فروردين/1397   Friday , 23/March/2018  - 

9دی روز نمایش بصیرت ملت انقلابی ایران است

Share/Save/Bookmark

نهم دی ماه بعنوان روز نمایش بصیرت ملت انقلابی ایران و دفاع از حاکمیت دینی بر مدار ولایت فقیه ثبت شده است.

 

اختصاصی ملکشاهی خبر: نهم دی ماه بعنوان روز نمایش بصیرت ملت انقلابی ایران و دفاع از حاکمیت دینی بر مدار ولایت فقیه ثبت شده است.

عدم پای بندی به قانون و عدم پذیرش آرای اکثریت ملت توسط سران فتنه، در واقع مقابله با جمهوریت نظام بود و رفتار حامیان سیاسی فتنه گران در واقع نشان داد اصلاح طلبان تا چه اندازه دچار تناقضات تئوریک هستند.

اصلاح طلبانی که از استراتژی حرکت گام به گام سخن می گفتند و شعار "زنده باد مخالف من" آنها گوش فلک را کر کرده بود، در سال 88 نشان دادند تا چه اندازه با مسئله اصلاح طلبی و اصول خود برخوردی ریاکارانه و ابزاری دارند.

ورشکستگان سیاسی مدعی اصلاح طلبی در سال 88 در برابر مردم بودند، در برابر اکثریت ملت.

سال 88 سال نکبت اصلاح طلبان بود، سالی بود که استقلال طلبی آنان نیز زیر سئوال رفت، با تکیه بر بیگانگان و دشمنان ملت ایران، با پالس فرستادن به آمریکائیها برای تحریم ملت. آری؛ تحریم ملت محصول گفتمان غربزدگان مدعی اصلاح طلبی بود.

فتنه 88 نشان داد مدعیان اصلاح طلبی تا چه اندازه نسبت به ولایت فقیه و حاکمیت دینی عناد دارند.

عده ای از خواص بی بصیرت به فرمایش رهبر معظم انقلاب، مردود شدند، سکوت کردند در برابر فتنه ای که پشت پرده آن آمریکا و اسرائیل بودند و این سکوت معنادار نشانه مردود شدن آنها در پیشگاه تاریخ و ملت ایران بود.

9دی نشان داد ملت بصیر ایران اسلامی تا پای جان بر سر آرمان های انقلاب یعنی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی ایستاده است. انقلابی اصیل توسط ملتی اصیل.

هرآنچه وارداتی و کلیشه ای است، هرآنچه محصول تفکر غرب است نشان از خودباختگی دارد و سران فتنه و حامیان آنها خودباختگان و شیفتگان مکتب فکری غرب نشان دادند به انقلاب و ملت ایمان ندارند.

وقایع سال 88 به فرموده مقام معظم رهبری، کشور را تا لبه پرتگاه برد، دشمنان ملت را خوشحال و امیدواران و دلبستگان به نظام جمهوری اسلامی ایران را نگران کرد.

سران فتنه باید در برابر ملت و خون شهدا پاسخگو باشند.

9دی ماه روز بود که مقاومت مردم، انقلاب را بار دیگر بیمه کرد و جهت گیری درست و اصیل را نشان داد، حجت را بر همه تمام کرد و به عنوان نقطه ای نورانی و شاخص راه را برای پویندگان روشن کرد.

امروز هم گاه گاهی صدای نحیف و ضعیف دفاع از حصرشدگان به گوش می رسد که نشان از عبرت ناپذیری دارد.

آنچه که مسلم است این است که ملت ایران به غرب گرایان اعتمادی ندارد، چونکه جز ذلت و وابستگی و حقارت و تحریم و...چیزی عاید ملت نکرده اند.

ملت یقینا در برهه های حساس آینده به سمت روحیات اصیل اسلامی و آرمانهای انقلابی جهت گیری نمایانای خواهد داشت.

دولتمردان محترم بدانند تنها و تنها با تکیه به توان داخلی و توجه صادقانه به راهبردهای مقام معظم رهبری و بی اعتمادی به آمریکاست که می توانند رضایتمندی و توفیق پیدا کنند.

تجربه برجام نشان داد شعار اصیل "مرگ برآمریکا" ریشه درعقبه اصیل و تئوریک در بین ملت انقلابی ایران دارد.

انتهای پیام/س

افزودن نظر


آخرین اخبار

اخبار پربازدید