امروز    جمعه , 03/فروردين/1397   Friday , 23/March/2018  - 

اسرائیل از صحنه روزگار محو خواهد شد

Share/Save/Bookmark

امام جمعه ملکشاهی گفت: نقشه های شوم دشمنان اسلام و قدس شریف به نفع جبهه مقاومت خواهد بود و روزی با دستور امام خامنه ای، نه تنها قدس شریف را آزاد می کنیم بلکه اسرائیل را از صفحه روزگار محو خواهیم کرد.

به گزارش ملکشاهی خبر، "سیدعبدالله امینی"؛ امام جمعه ملکشاهی در خطبه های این هفته نمازجمعه، با اشاره به نقشه های اخیر استکبار و صهیونیسم جهانی گفت: حقیقتا نقشه های دشمن همیشه پیچیده، پرهزینه و چند منظور است، انتقال پایتخت رژیم غاصب و جعلی اسرائیل به قدس گرچه از زمان اوباما استارت خورد و در زمان ترامپ عملی گردید اما از سالیان دراز مورد نظر استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی بوده است استکبار جهانی و رژیم منحوس صهیونیستی برای این هدف شوم چند گام را پیگیری کرده و می کنند.

یکی از این گام هایی که دشمنان اسلام طراحی کرده بودند تضعیف یا نابودی جبهه مقاومت است‌‌ که برای این منظور روش های خطرناکی مانند ایجاد گروه های تکفیری علیه ایران، سوریه، عراق و لبنان در دستور کار قرار دادند

دوم کشورهای بزرگ منطقه را با خود متحد و شریک راهبردی کردند مثل عربستان که خود عربستان با ایجاد ائتلاف با سایر کشورهای عربی و مسلمان خدمت بزرگی به استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی کرد.
در قضیه انتقال پایتخت اسرائیل به قدس شریف تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد ولیعهد عربستان سعودی به داماد ترامپ پیام داده است که از معرفی قدس به عنوان پایتخت اسرائیل حمایت می‌کند بلکه وزیر امنیت رژیم صهیونیستی به صورت کاملا علنی و آشکار اعلام کرد که به طور رسمی از ولیعهد عربستان برای سفر به سرزمین های اشغالی دعوت کرده است.

سومین حربه دشمنان اسلام تضعیف کشورهای استقلال طلب غیر عرب مانند پاکستان، افغانستان و ترکیه بود که در افغانستان تا حدودی موفق شدند در ترکیه هم قصد داشتند با ایجاد کودتا استقلال ترکیه را از بین ببرند که موفق نشدند و در پاکستان هم نقشه های مشابه زیادی را طرحی کردند که اکثرا تفرقه بین شیعه و سنی بوده است.

چهارمین حربه دشمنان اسلام عادی سازی روابط با اسرائیل است که این روزها زیاد مورد توجه قرار گرفته است و کشورهایی مثل عربستان و بحرین و امارات و اردن مرتب به دنبال عادی سازی روابط با این رژیم منحوس هستند.
و متأسفانه همه این اهداف هم به وسیله تفرقه و اختلاف به نتیجه می رسد و همچنین به وسبله وحدت خنثی می شوند.

وی اظهار کرد: اما قطعا نقشه های شوم دشمنان اسلام و قدس شریف به نفع جبهه مقاومت خواهد بود و روزی با دستور امام خامنه ای نه تنها قدس شریف را آزاد می کنیم بلکه اسرائیل را از صفحه روزگار محو خواهیم کرد.

امینی با اشاره کشتارهای غیر بهداشتی دام در شهرستان گفت: الحمدلله با پیگیری مسئولین و فرماندار محترم کشتارگاه شهرستان ملکشاهی آماده شده است لذا لازم است قصابی ها و کسانی که به نحوی با کشتار دام در ارتباط هستند حتما به کشتارگاه مراجعه کنند تا هم از تهدیدات بهداشتی جلوگیری شود چرا که متاسفانه با ذبح دام در جوی آب ها باعث انتشار میکروب ها و هجوم سگ های ولگرد می شود و هم اینکه ذبح دام شرعی و تحت ضوابط باشد.

امام جمعه شهرستان ملکشاهی در پایان سالروز وحدت حوزه و دانشگاه را به این دو نهاد فرهنگی مهم و موثر در جامعه تبریک گفت.

انتهای پیام/س

افزودن نظر


آخرین اخبار

اخبار پربازدید