امروز    سه شنبه , 26/دي/1396   Tuesday , 16/January/2018  - 

پیگیری اعتراضات مردم ملکشاهی به تعرفه برق و گاز توسط دادستانی شهرستان

Share/Save/Bookmark

جانشین دادستان شهرستان ملکشاهی گفت: مردم می توانند جهت پیگیری اعتراضات به نرخ تعرفه های برق و گاز به دستگاههای مربوطه مراجعه و درصورت عدم پاسخ با ارائه مستندات به دادگستری شهرستان مراجعه نمایند.

"سجاد علیپور"؛ جانشین دادستان شهرستان ملکشاهی در گفتگو با ملکشاهی خبر، ازاجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی طی چند روز اخیر و به صورت مکرر در این شهرستان خبر داد.

وی اظهار کرد: در راستای اجرای این طرح، سه نفر از مزاحمین خیابانی بازداشت و قرار قانونی برای آنها صادر گردیده است.

علیپور افزود: همچنین چندین دستگاه موتورسیکلت و خودرو بدون پلاک و یا دارای پلاک مخدوش توقیف و به پارکینگ منتقل شده اند.

این مقام قضایی عنوان کرد: با توجه به اینکه برقراری امنیت اجتماعی از اولویت های دادگستری شهرستان می باشد با هرگونه مزاحمت برای نوامیس در سطح شهرستان و به صورت خاص در ورودی مدارس راهنمایی و دبیرستان اعم از دخترانه و حتی پسرانه برخورد جدی خواهد شد و از آنجا که بدون همراهی مردم این مهم به صورت کامل دست نیافتنی است از عموم مردم و همچنین فرهنگیان محترم و مدیران مدارس تقاضا می شود در صورت مشاهده هرگونه مزاحمت مراتب را به پلیس انتظامی و یا مسوولان دادگستری گزارش نمایند.

جانشین دادستان شهرستان ملکشاهی با اشاره به نظارت بر اصناف شهرستان گفت: در راستای نظارت بر اصناف سطح شهرستان با همکاری سازمان صنعت، معدن تجارت، شبکه بهداشت و نیروی انتظامی یکسری بازرسی ها از اصناف مخصوصا صنف میوه و تره بار انجام گرفت.

وی تصریح کرد: در این بازرسی، تذکرات لازم درخصوص نصب برچسب قیمت داده شد و قیمت گذاری براساس فاکتور کنترل گردید و به اصنافی که قیمت اجناس آنها بیشتر از قیمت مصوب بود تذکر داده شد که در صورت تکرار واحد متخلف پلمپ واقدامات قانونی نسبت به متخلف معمول خواهد شد.

علیپور به اعتراضات مردم شهرستان به نرخ تعرفه برق و گاز اشاره کرد و گفت: پیرو اعتراض و درخواست های مردمی درخصوص نرخ تعرفه قبوض برق و گاز مردم می توانند جهت پیگیری درخواستها و اعتراضات خود به دستگاههای مربوطه از قبیل شرکت گاز، برق ،مخابرات و یا فرمانداری مراجعه نمایند و در صورت عدم پاسخ کافی ، می توانند با ارائه مستندات به دادگستری مراجعه نمایند.

انتهای پیام/سافزودن نظر


آخرین اخبار

اخبار پربازدید