امروز    پنجشنبه , 28/دي/1396   Thursday , 18/January/2018  - 

کاهش درصد اتفاقات جاده ای در اربعین امسال

Share/Save/Bookmark

رئیس پلیس پیشگیری ناجا دربازدید از روند ارائه خدمات در محور ملکشاهی به مهران گفت:علی رغم کمترین محدودیت های ترافیکی در سطح استان ایلام، درصداتفاقات جاده ای به طور محسوسی کاهش یافت.

 

به گزارش ملکشاهی خبر، سردار "محمد شرفی"؛ رئیس پلیس پیشگیری ناجا در بازدید از روند ارائه خدمات و پذیرایی از زائرین اربعین در محور ملکشاهی به مهران گفت: این شور حسینی و مشارکت مردم و برنامه ریزی های دقیق و منسجم مسئولان درهم افزایی و هم پوشانی امنیتی و خدماتی زائرین به بهترین شکل ممکن قابل تقدیر است.

وی اظهار کرد: برغم گستره جغرافیایی کوهستانی و ضعف زیرساختهای حوزه راه در شهرستان ملکشاهی با همکاری و تلاش مردم و مسئولان این شهرستان هیچ حادثه و سانحه منجر به فوت و مجروحیت شدیدی به وجود نیامد.

سردارشرفی افزود: امسال علی رغم کمترین محدودیتهای ترافیکی در سطح استان ایلام درصد اتفاقات جاده ای به طور محسوسی کاهش داشت و تردد زائرین به صورت خیلی روان در سطح جاده ای های این استان انجام گرفت.

رئیس پلیش پیشگیری ناجا تصریح کرد: هیچ چیزی جز وحدت و همدلی و همراهی مردم و مسئولان نمی تواند چنین جمعیت بزرگی را در جغرفیای محدود مدیریت نماید.

فرماندار ملکشاهی نیز گفت: امسال با برنامه ریزی و مشارکت و همدلی گسترده مردم و مسئولان حجم عظیم تردد زائرین ازمسیر شهرستان به بهترین شکل ممکن و کمترین درصد حادثه و اتفاقات احتمالی همراه بود.

وی اظهار کرد: بسترهای لازم از ماه های گذشته در این مسیر از جمله رفع نقاط حادثه خیز ، ایمن سازی نقاط پرتگاهی ، نصب علائم راهنمایی و رانندگی ، خط کشی جاده فراهم شده که با مدیریت و همکاری پلیس در کنار سایر دستگاهها می توان بدون اتفاق خاصی خودروها و زائرین از این مسیر تردد نمایند.

قاسمی یادآورشد: هم اکنون در طول مسیر 15دستگاه آمبولانس و امکانات پزشکی ، پنج گروه امداد و نجات هلال احمر ، گروه های راهداری و پلیس به صورت تمام وقت مستقر شده که تا کنون نیز هیچ حادثه منجر به فوت و یا مجروحیت شدیدی گزارش نشده است.

رئیس ستاد اربعین ملکشاهی اضافه کرد: یک موکب مرکزی و 6 موکب بین راهی نیز به صورت شبانه روزی از زائرین در هر سه وعده صبحانه ، نهار و شام پذیرایی می کنند.

فرماندار ملکشاهی گفت: 63 مکان عمومی با ظرفیت اسکان قریب به 20 هزار نفر نیز به امکانات گرمایشی و دیگر تجهیزات رفاهی مجهز شده اند.

وی تصریح کرد: مردم و مسئولان این شهرستان همه با شور حسینی وار در کنار یکدیگر با وحدت و همدلی به زائرین اربعین در مسیر برگشت نیز خدمت رسانی می کنند.

انتهای پیام /س

افزودن نظر


آخرین اخبار

اخبار پربازدید