امروز    چهارشنبه , 27/دي/1396   Wednesday , 17/January/2018  - 

استکبار با توطئه ایران هراسی به دنبال تضعیف ایران اسلامی است

Share/Save/Bookmark

امام جمعه موقت ملکشاهی گفت: استکبار جهانی با توطئه ایران هراسی در منطقه به دنبال تضعیف مواضع مقتدارانه کشورمان در معادلات منطقه ای و بین المللی است.

به گزارش ملکشاهی خبر، حجت الاسلام نبی سبحانی امام جمعه موقت ملکشاهی در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی که از مواضع قدرتمند و عزتمندانه ایران در مقابل توطئه های خود در منطقه به ستوه آمده اند با ایجاد جو ایران هراسی به دنبال تضعیف و عقب نشینی جمهوری اسلامی هستند.

وی اظهار کرد: ملت و دولت ایران اسلامی به تأسی از مکتب شیعه و بویژه قیام سید و سالار شهیدان هیچ گاه در مقابل زورگویی های دشمنان کوتاه نخواهد آمد.

حجت الاسلام سبحانی در بخش دیگری از خطبه های این هفته با تقدیر از مردم استان ایلام که بسیجی وار و به بهترین شکل ممکن از زائرین اربعین پذیرایی و استقبال کردند ، تاکید کرد: مردم مرزدار استان ایلام یک بار دیگر با شور و شعور حسینی حماسه ای به یاد ماندنی خلق کردند.

امام جمعه موقت ملکشاهی با اشاره به اینکه زیرساخت های استان در بعضی مناطق نیازمند توسعه بیشتر است، گفت: برای ارائه خدمات بهتر و مطلوب تر به زائران میلیونی اربعین حسینی در استان باید زیرساخت های لازم نیز مهیا شود.چ

انتهای پیام/س

افزودن نظر


آخرین اخبار

اخبار پربازدید