امروز    سه شنبه , 01/اسفند/1396   Tuesday , 20/February/2018  - 

توزیع روزانه پنج هزار پرس غذا در ملکشاهی/ استفاده از ظرفیتهای سپاه، بسیج، مردم و ادارات جهت خدات رسانی به زوار

Share/Save/Bookmark

جانشین سپاه ناحیه ملکشاهی گفت: با همکاری بسیجیان، مردم و مسئولین شهرستان، روزانه بیش از پنج هزار پرس غذای گرم در بین زائران حسینی در موکبهای این شهرستان توزیع می شود.

 

سرگرد پاسدار "علی میرزایی"؛ جانشین سپاه ناحیه ملکشاهی در گفتگو با ملکشاهی خبر گفت: باتوجه به تردد خيل عظيم زائران اربعين به كشور عراق و ترافیک سنگین در محور مهران - ایلام، زائرین عتبات عالیات مسیر مهران - ملکشاهی -ایلام را برای تردد به مرز بین المللی مهران انتخاب کرده اند.

وی اظهاركرد: هم اکنون جمع کثیری از زائرین عتبات عالیات در حال عبور از شهرستان ملکشاهی هستند و ترافيک روان در مسيرهاي ارتباطي شهرستان حاكم است.

میرزایی افزود: ما در شهرستان ملکشاهی نوکری زائرین حسینی را برای خود افتخار دانسته و با جان و دل پذیرای این عزیزان هستیم.

جانشین سپاه ناحیه ملکشاهی گفت: پنج موکب جهت پذیرایی از زائرین اربعین در شهرستان برپا شده و از زائرین پذیرایی به عمل می آید.

وی تصریح کرد: با همکاری بسیجیان، مردم و مسئولین شهرستان، روزانه بیش از پنج هزار پرس غذای گرم در بین زائران حسینی در موکبهای این شهرستان توزیع می شود.

میرزایی با تشکر از مردم ولایتمدار ملکشاهی یاد آور شد: دهها نفر از مردم شهرستان و نیروهای بسیجی بصورت شبانه روزی کار پخت و پز و بسته بندی این نذورات را بصورت خودجوش انجام می دهند.

جانشین سپاه ناحیه ملکشاهی به اسکان زائرین در شهرستان اشاره کرد و گفت: دو مکان جهت اسکان زائرین آماده گردیده و زائرین اربعین که از شهرستان ملکشاهی عبور می کنند در این مکانها اسکان داده می شوند.

وی اذعان کرد: گشتهای اطلاعاتی و عملیاتی بسیج در مسیر های تردد زائرین در شهرستان مستقر بوده و امنیت کامل در محورهای ارتباطی شهرستان برقرار است.

میرزایی ادامه داد: از تمام توان وظرفیت های ادارات و نهادهای شهرستان، سپاه، بسيج و مردم جهت پذیرایی از زائرین اربعین حسيني و سفري ايمن برای تردد زوار استفاده شده است.

جانشین سپاه ناحیه ملکشاهی در پایان گفت: از مردم شهرستان، بسیجیان، امام جمعه، فرماندار، مسئولین دستگاههای اجرایی وخدماتی جهت خدمات رسانی به زائرین اربعین در شهرستان ملکشاهی تقدیر وتشکر می نمایم.

انتهای پیام/س

افزودن نظر


آخرین اخبار