امروز    چهارشنبه , 27/دي/1396   Wednesday , 17/January/2018  - 

نوکری زائرین سیدالشهداء نعمتی بزرگ است/ با جان و دل پذیرای زائرین هستیم

Share/Save/Bookmark

جانشین سپاه ناحیه ملکشاهی گفت: خدمات رسانی به زائرین سیدالشهداء نعمتی است بزرگ که خداوند متعال به استان ایلام هدیه داده و ما در شهرستان ملکشاهی با جان و دل پذیرای این عزیزان هستیم.

سرگرد پاسدار "علی میرزایی" ، جانشین سپاه ناحیه ملکشاهی در گفتگو با ملکشاهی خبر گفت: باتوجه به تردد خيل عظيم زائران اربعين به كشور عراق و ترافیک سنگین در محور مهران - ایلام، زائرین عتبات عالیات مسیر مهران - ملکشاهی -ایلام را برای تردد به مرز بین المللی مهران انتخاب کرده اند.

وی اظهاركرد: هم اکنون جمع کثیری از زائرین عتبات عالیات در حال عبور از شهرستان ملکشاهی هستند و ترافيك روان در مسيرهاي ارتباطي شهرستان حاكم است.

میرزایی افزود: یقین دارم که خدمات رسانی به زائرین سیدالشهداء نعمتی است بزرگ که خداوند متعال به جهت هشت سال مقاومت و ایستادگی استان ایلام به این مردم هدیه داده است و ما در شهرستان ملکشاهی نوکری زائرین حسینی را برای خود افتخار دانسته و با جان و دل پذیرای این عزیزان هستیم.

جانشین سپاه ناحیه ملکشاهی یادآور شد: حسینیه ها، مساجد وپايگاههاي بسيج شهرستان آماده اسکان و پذیرایی از زائرین می باشند و مردم نذورات و خیرات خود را به ایستگاههای صلواتی و محل اسکان زائرین انتقال می دهند تا از زائرین پذیرایی به عمل آید.

وی تصریح کرد: از تمام توان وظرفیت های ادارات و نهادهای شهرستان، سپاه، بسيج و مردم جهت پذیرایی از زائرین اربعین حسيني و سفري ايمن برای تردد زوار استفاده شده است.

میرزایی از خیرین  و دلسوختگان اباعبدالله الحسین (ع) درخواست کرد که نذورات خود را جهت پذیرایی از زائرین حسینی به مواکب شهرستان تحویل نمایند.

جانشین سپاه ناحیه ملکشاهی در پایان گفت: از مردم شهرستان، بسیجیان، امام جمعه، فرماندار، مسئولین دستگاههای اجرایی وخدماتی جهت خدمات رسانی به زائرین اربعین در شهرستان ملکشاهی تقدیر وتشکر می نمایم.

انتهای پیام/س

 

 

 

افزودن نظر


آخرین اخبار

اخبار پربازدید