امروز    دوشنبه , 29/آبان/1396   Monday , 20/November/2017  - 

ملکشاهی متبرک به قدوم پاک زائران حرم عشق است

Share/Save/Bookmark

موکب پذیرایی از زائران حسینی در ملکشاهی بر سر راه عاشقان حسینی علم گردیده تا بیرقی باشد برای نمایش سرسپردگی و دلدادگی مردمان ملکشاهی به وجود مقدس سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع).

به گزارش ملکشاهی خبر، به منظور پذیرایی و استقبال از خیل عظیم زائرین حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و درآستانه اربعین حسینی، جمعی از بسیجیان ومردم شهرستان ملکشاهی اقدام به برپایی ایستگاه خدمات رسانی به زائرین در شهرستان ملکشاهی نموده اند.

مردم اين شهرستان با برپايي ايستگاه صلواتي و موكب هاي پذيرايي به طور شبانه روزي  مشتاقانه آماده خدمت رساني به زائرين حرم حضرت اباعبدالله(ع) مي باشند.

این خیمه گاه خدمت و این موکب پذیرایی که با نذورات و خیرات مردم مومن و ولایتمدار ملکشاهی اداره می شود، این روزها متبرک به قدوم پاک زائران حرم عشق است، زائرانی که همچون پرستوهایی عاشق برای دیدار حرم محبوب خویش با شوق ودلدادگی گام برمی دارند وبر لبان آنان نوای حسین حسین نجوا می کند.

امروز این خیمه گاه بر سر راه عاشقان حسینی علم گردیده تا بیرقی باشد برای نمایش سرسپردگی و دلدادگی مردمان ملکشاهی به وجود مقدس سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع).

کمیته اربعین و ستاد استقبال از زائرین اربعین حسینی شهرستان ملکشاهی آماده دریافت وجمع آوری خیرات ونذورات مردمی می باشد.

افزودن نظر


آخرین اخبار

اخبار پربازدید