امروز    سه شنبه , 26/دي/1396   Tuesday , 16/January/2018  - 

پلمپ 10 واحد قلیانی فاقد مجوز در ملکشاهی

Share/Save/Bookmark

فرمانده انتظامی شهرستان ملکشاهی از پلمپ 10 واحد قلیان سرا فاقد مجوز در سطح شهرستان خبر داد.

 

سرهنگ "خسرو تنها"؛ فرمانده انتظامی شهرستان ملکشاهی در گفتگو با ملکشاهی خبر، گفت: انتظامی شهرستان ملکشاهی با بهره گیری از پرستل متعهد و تلاشگر در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان اقدامات مناسبی را به انجام رسانده است.

وی اظهار کرد: تعداد 10 واحد قلیان سرا که بدون مجوز در سطح شهرستان فعال بودند با هماهنگی مقام قضایی پلمپ و از فعالیت آنها جلوگیری گردید.

سرهنگ تنها افزود: در راستای پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز مرتبط با مواد مخدر با شناسایی عاملین تهیه و توزیع مواد مخدر، تعداد چهار نفر از عاملین اصلی که اقدام به تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح شهرستان می نمودند دستگیر و مقادیر زیادی مواد مخدر صنعتی و قرص روان گردان از آنان کشف و ضبط و تحویل مراجع قضایی گردید.

فرمانده انتظامی شهرستان ملکشاهی گفت: همچنین در راستای مقابله با مزاحمین خیابانی با اقدامات صورت گرفته کارکنان انتظامی در سطح شهر ارکواز تعداد چهار نفر شناسایی، دستگیر و تحویل مرجع قضایی گردیدمد.

وی تصریح کرد: با عنایت به اینکه انتظامی شهرستان، دغدغه امنیت و آسایش شهروندان را سرلوحه کار خود قرار داده و نهایت تلاش و کوشش خود را با همراهی و همکاری سایر دستگاههای متولی داشته و خواهد داشت، لذا از شهروندان محترم درخواست همکاری و همراهی با انتظامی به منظور مشارکت در تامین امنیت شهرستان را دارد.

سرهنگ تنها با اشاره به فعالیت شبانه روزی مرکز فوریت های پلیسی گفت: تلفن فوریت پلیسی 110 به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به درخواست ها و اطلاعات شهروندان عزیز می باشد.

فرمانده انتظامی شهرستان ملکشاهی در پایان اذعان کرد: سامانه ارتباط مردمی با ناجا به شماره 197 جهت انتقادات، پیشنهادات و عملکرد کارکنان انتظامی به صورت شبانه روزی فعال بوده و آماده پاسخگویی به شهروندان است.

انتهای پیام/س

افزودن نظر


آخرین اخبار

اخبار پربازدید