امروز    دوشنبه , 30/بهمن/1396   Monday , 19/February/2018  - 

جنگ نرم، کانون خانواده ها را نشانه گرفته است

Share/Save/Bookmark

جانشین انتظامی استان ایلام گفت: جنگ نرم، کانون خانواده ها را نشانه گرفته است و می خواهد هویت خانواده ها را از ما بگیرد.

 

به گزارش ملکشاهی خبر، جانشین انتظامی استان ایلام در همایش معتمدین پلیس در شهرستان ملکشاهی ضمن تبریک هفته ناجا گفت: اولین تهاجماتی که در دوران دفاع مقدس صورت گرفت در مرزهای استان ایلام بود.

وی اظهار کرد: نیروی مقتدر ایلات، عشایر و طوایف در مقابل دشمن ایستادند و غیور مردان ما حماسه هایی را در دل تاریخ ثبت کردند.

کاظمی افزود: تلاش دشمن سرکوب جمهوری اسلامی ایران بود، اما هشت سال جنگ برای ما تبدیل به هشت سال دفاع مقدس شد و این افتخاری برای جمهوری اسلامی ایران علی الخصوص استان ایلام بود.

جانشین انتظامی استان ایلام گفت: امروز جنگ نرم، کانون خانواده ها را نشانه گرفته است و می خواهد هویت خانواده ها را از ما بگیرد.

وی تصریح کرد: حمله فضای مجازی نا جوانمردانه است و فضای سایبر به عمق منازل ما نفوذ کرده است.

کاظمی ادامه داد: آثار فضای مجازی و جنگ نرم مشهود است و پرخاشگری را رواج می دهد، جنگ نرم را بایستی با جنگ نرم پاسخ داد.

جانشین انتظامی استان ایلام یادآور شد: فضای مجازی فضای گسترده ای است، باید مضرات فضای مجازی را به فرزندان گوشزد کرد و نکات مثبت را به آنان یادآور شویم.

وی اذعان کرد: به واسطه شیطنت های دشمن مشکلاتی را در جامعه شاهد هستیم.

کاظمی افزود: نزاع های دسته جمعی سیر نزولی دارد و نزاع های فردی ناشی از خشونت هایی است که در ذهن جوانان و نوجوانان شکل گرفته است. یک عصبانیت جزیی ممکن است منجر به قتل شود.

وی با اشاره به اربعین حسینی و تردد زوار از استان ایلام گفت: ماموریت اربعین را در پیش داریم، انتظار است در همه شهرستانها، ایستگاهها مجهز شود و زائرین اباعبدالله(ع) تکریم شوند.

انتهای پیام/س

افزودن نظر


آخرین اخبار