امروز    دوشنبه , 30/بهمن/1396   Monday , 19/February/2018  - 

همایش معتمدین پلیس در ملکشاهی برگزار شد

Share/Save/Bookmark

همایش معتمدین پلیس با حضور سران ایلات و طوایف شهرستان های مختلف استان در سالن آمفی تئاتر ملکشاهی برگزار شد.

به گزارش ملکشاهی خبر، همایش معتمدین پلیس با حضور سران ایلات و طوایف شهرستان های مختلف استان در سالن آمفی تئاتر ملکشاهی برگزار شد.

"سیدعبدالله امینی"؛ امام جمعه ملکشاهی در این مراسم گفت: فرهنگ صلح و سازش که به واسطه ریش سفیدان و بزرگان قوم تحقق می یابد از توصیه های دین مبین اسلام است.

وی با بیان اهمیت همکاری و مشارکت مردم با پلیس در برقرار امنیت پایدار گفت: خوشبختانه در شهرستان ملکشاهی شاهد چنین وفاق و همدلی هستیم.

امینی افزود: معتمدین و ریش سفیدان اهل تجربه هستند و محاسن خود را در راه کسب تجربه و علم سفید کرده اند.

امام جمعه ملکشاهی گفت: در شهرستان ملکشاهی نیاز به محرومیت زدایی داریم، بیکاری در ملکشاهی شدیدتر از سایر شهرستانها است و بهسازی راههای مواصلاتی از دیگر نیازهای شهرستان است.

وی تصریح کرد: امنیت پایدار با رفع محرومیت به وجود می آید.

"اسدقاسمی"؛ فرماندار ملکشاهی در این همایش با اشاره به نقش مشارکت عمومی اقشار مختلف جامعه در کاهش آمار جرم و جنایت،‌ گفت: خوشبختانه بسیاری از مؤلفه‌های مربوط به امنیت در شهرستان ملکشاهی ارتقاء یافته است.

وی اظهار کرد: امروز امنیت پایدار در تمامی ارکان اجتماعی و فرهنگی مرهون همکاری و مشارکت مردم با پلیس و دیگر دستگاههای امنیتی است.

اسد قاسمی؛ وحدت، همدلی و زندگی مسالمت آمیز 2 ایل بزرگ ملکشاهی و شوهان با ده ها طایفه را نشان از فرهنگ غنی این منطقه دانست و گفت: با وجود بزرگان و ریش سفیدان و معتمدین خیر اندیش بسیاری از اختلافات به صلح و سازش رسیده است.

فرماندار ملکشاهی گفت: مردم ملکشاهی، مرزداران بسیار خوبی در طول تاریخ بوده اند و قبایل و طوایف این سرزمین در طول تاریخ توانسته اند تولبد امنیت کنند.

وی تصریح کرد: امنیت انسانی بالاترین نوع امنیت است.

افزودن نظر


آخرین اخبار