امروز    جمعه , 03/فروردين/1397   Friday , 23/March/2018  - 

افتتاح و کلنگ زنی 9 طرح عمرانی و خدماتی در شهرستان ملکشاهی

Share/Save/Bookmark

در چهارمین روز هفته دولت، 9 پروژه عمرانی و خدماتی در شهرستان ملکشاهی با حضور معاون سیاسی استاندار ایلام و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش ملکشاهی خبر، با حضور معاون سیاسی استاندار ایلام و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی، در چهارمین روز هفته دولت، 9پروژه عمرانی و خدماتی در شهرستان ملکشاهی افتتاح و به بهره برداری رسید.

این طرحها شامل افتتاح گازرسانی به روستاهای کلک نقی، کلک سراب و اما با اعتبار شش میلیارد ریال ، کلنگ زنی گازرسانی به روستاهای گل گل علیا، سفلی و بوستانه با اعتبار 13 میلیارد ریال و کلنگ زنی گاز رسانی به روستاهای بخش مرکزی شهرستان ملکشاهی با اعتبار 27 میلیارد ریال بود.

همچنین در این آیین 2 مدرسه (2 کلاسه و یک کلاسه) در روستای گل گل سفلی با اعتبار 2 میلیارد و 900 میلیون ریال، روشنایی معابر بلوار خروجی شهر ارکواز با اعتبار چهارمیلیارد  و 500 میلیون ریال، پروژه پارک شهر مهر با اعتبار 30میلیارد ریال و در زمینی به مساحت هشت هزار مترمربع و روکش آسفالت شهر دلگشا به روستای باولک به طول سه و نیم کیلومتر با اعتبار پنج میلیارد ریال به بهره برداری رسیدند.

کلنگ زنی پروژه استخر شهر مهر با اعتبار ۱۲ میلیارد ریال و در زمینی به مساحت 600 متر مربع دیگر پروژه ای بود که امروز با حضور معاون سیاسی ، امنیتی استاندار ایلام در شهرستان ملکشاهی اجرایی شد.

در هفته دولت، 17 پروژه عمرانی و خدماتی با اعتبار 210 میلیارد ریال در شهرستان ملکشاهی افتتاح یا کلنگ زنی می شوند.

انتهای پیام/

افزودن نظر