امروز    جمعه , 03/فروردين/1397   Friday , 23/March/2018  - 

شهید رجایی نمونه ارزشمندی از مسئولین انقلابی و متعهد است

Share/Save/Bookmark

نگاه شهید رجایی به مسئله حکومت اسلامی بعنوان امانت داری بود که باید با تلاش جهادی و صادقانه در خدمت مردم مومن و مسلمان و برای اعتلای اسلام در ذیل مقام عظمای ولایت باشد.

 

اختصاصی ملکشاهی خبر: هفته دولت را گرامی می داریم، این نام گذاری به دلیل شهادت رئیس جمهوری متعهد و نخست وزیری ولایی به دست منافقین کوردل بوده و هرسال تکرار این هفته فرصتی برای بررسی دستاوردها و نقاط ضعف و قوت دولتها برای رسانه ها و ناظران منصف عملکرد دولتها فراهم می آورد.

شهید رجایی نمونه بسیار ارزشمندی از مسئولین انقلابی و متعهد است.

شهید رجایی دارای ویژگی و خصوصیاتی است که او رابه شخصیتی فراموش نشدنی و جذاب بدل نموده است.

رجایی فردی ساده زیست و متواضع بود، به مسئولیت بعنوان جایگاه کسب قدرت و ثروت نگاه نمی کرد، مهمترین هدفش خدمت خالصانه و متواضعانه به مردم بود، خوی استکبار ستیزی شهید رجایی و صراحت و شجاعت در مرزبندی انقلابی و دغدغه فرهنگ انقلابی و اسلامی داشتن از دیگر ویژگی های این بزرگمرد بود.

شهید رجایی یک ولایتمدار به تمام معنا بود، نگاهش به مسئله حکومت اسلامی بعنوان امانت داری بود که باید با تلاش جهادی و صادقانه در خدمت مردم مومن و مسلمان و برای اعتلای اسلام در ذیل مقام عظمای ولایت باشد.

این ویژگی ها از رجایی شخصیتی محبوب و مردمی ساخته که همواره به عنوان یک الگو برای دیگر مسئولین خودنمایی و درخشش دارد.

ولایتمداری کانونی ترین رمز موفقیت امثال رجایی و باهنر است.

اساس و پایه و رکن رکین نظام جمهوری اسلامی، جایگاه رفیع ولایت فقیه است که عامل اصلی توفیق ، برکت و عزت اسلام و مسلمین بوده و مثل نخ تسبیح، همه جریانات، سلایق و آحاد مردم را به هم متحد می کند.

با نگاهی به تلاش دولت در سطح کشور ، استان ایلام و شهرستان ملکشاهی، نگاهی جهت توجه مسئولین و دولتمردان محلی در خاتمه ذکر می شود.

شهرستان ملکشاهی دارای مردمی مومن، انقلابی، ولایتمدار و ارزش مدار است که در برهه های مختلف انقلاب، توانمندی و لیاقت و شایستگی خود را نشان داده است. اما امروز اوضاع این مردم و شهرستان تازه تاسیس در حد و اندازه ای نیست که زیبنده این مردم فداکار و صبور باشد.

آب شرب شهرستان ملکشاهی از اساسی ترین مشکلات مردم است، مشکل بیکاری در شهرستان جدی است، مسئله موادمخدر و اعتیاد نیز جوانان را تهدید می کند، سن ازدواج در شهرستان بالا رفته، شهرستان فاقد بیمارستان مجهز می باشد.

شهرستان ملکشاهی فاقدکارگاه تولیدی و صنایع کوچک و زودبازده برای اشتغال جوانان است.

امکانات تفریحی در این شهرستان بسیار کم و امکانات فرهنگی نیز ضعیف است.

سینما در شهرستان وجود ندارد و امکانات ورزشی به اندازه نیاز جوانان نیست.

بیان این مشکلات نافی  تلاش دولتمردان محلی نیست، بلکه مطالبات مردمی است که برای انقلاب جان می دهند و در لحظات پرخطر، سپر بلای این مملکت بوده و شجاعانه و عزتمندانه ارز مرزهای کشور حفاظت می کنند.

اینها مطالبات جوانان و مردم ملکشاهی است که حقا و انصافا مطالباتی حداقلی است.

مسئولین محترم و دولتمردان عزیز بدانند برای اینکه محبوب مردم باشند و خدای متعال از آنها رضایت داشته باشد، راهی جز مسیر شهید رجایی که مسیر تلاش و مجاهدت و فداکاری و دوری از اشرافیت و قدرت طلبی است، وجود ندارد.

مسئولین عزیز ما بدانند که کار ماندگار، اسم و نام آنها را در ذهن مردم ماندگار خواهد کرد.

افزودن نظر