امروز    چهارشنبه , 27/دي/1396   Wednesday , 17/January/2018  - 

راهیابی حافظ ملکشاهی به مرحله نهایی یازدهمین آزمون ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم

Share/Save/Bookmark

حسن فرخی مقدم حافظ کل قرآن کریم و نهج البلاغه از شهرستان ملکشاهی به مرحله نهایی یازدهمین آزمون ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم راه یافت.

به گزارش ملکشاهی خبر، روح الله پورعسکری مسئول دارالقرآن اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ملکشاهی از راهیابی "حسن فرخی مقدم" حافظ قرآن این شهرستان به مرحله نهایی یازدهمین آزمون ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم خبر داد.

پورعسکری افزود: استاد فرخی مقدم حافظ فرهیخته شهرستان ملکشاهی و از چهره های ممتاز کشوری در رشته حفظ قرآن و معارف، پس از موفقیت در تمام مراحل ارزیابی به منظور کسب بالاترین درجه حفظ قرآن و عنوان استاد حفظ توانست از طرف شورای کارشناسی ارزیابی مدرک تخصصی درجه یک حفظ قرآن جواز حضور در مرحله نهایی را کسب نماید.

کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی ملکشاهی گفت: بر اساس مصوبه شورای کارشناسی اعطای مدرک تخصصی حفظ، از بین تمامی حافظان کشور، رباب باقرنژاد از آذربایجان شرقی،الهام منگلی از تهران،محمدمسعود اسماعیلی از زنجان،ابوالفضل مهدوی صدر از قم،حسن فرخی مقدم از ایلام،حسین درستگار از بوشهر،مصطفی اصفهانیان از اصفهان،محمد معتمدی از اصفهان،سیدهاشم موسوی نسب از خوزستان،عیسی خورشیدی از چهارمحال و بختیاری به مرحله نهایی را یافتند و راه‌یافتگان برای کسب عنوان حافظ درجه یک قرآن کریم یا همان استاد حفظ باید به 15 سؤال علوم قرآنی (10 سؤال تستی و 5 سؤال تشریحی) و 60 سؤال تفسیری از سور منتخب 15 جزء از قرآن (40 سؤال تستی و 20 سؤال تشریحی) پاسخ دهند.

وی درپایان با آرزوی موفقیت و عرض تبریک به حسن فرخی مقدم حافظ ممتاز کشوری وجامعه قرآنی شهرستان ملکشاهی تصریح کرد:  با توان علمی و قرآنی که در استاد فرخی مقدم سراغ داریم ایشان قطعا خواهند توانست در این مرحله بسیار مهم موفق باشند.

افزودن نظر


آخرین اخبار

اخبار پربازدید