امروز    چهارشنبه , 27/دي/1396   Wednesday , 17/January/2018  - 

ملکشاهی نیازمند توسعه فضاهای ورزشی است

Share/Save/Bookmark

مدیر اداره ورزش و جوانان ملکشاهی گفت: سرانه ورزشی شهرستان 67/. متر است که از استانداردهای ملی و استان بسیار کمتر بوده و نیازمند توسعه بیشتر فضاهای ورزشی در این شهرستان هستیم.

 

به گزارش ملکشاهی خبر، "یدالله زیبایی یکتا"؛ مدیر ورزش و جوانان ملکشاهی گفت: شهرستان ملکشاهی 700 ورزشکار سازمان دارد که شامل300 زن و 400 نفر مرد هستند و به لحاظ کمبود فضاها و اماکن ورزشی با مشکلاتی در ورزش قهرمانی روبروست.

وی اظهار کرد: چندین فضای ورزشی از جمله زمین چمن مصنوعی فوتبال شهرستان و 2 قطعه زمین چمن مصنوعی روستایی و سالن چند منظوره روستای گنبد پیر محمد احداث و در اختیار ورزشکاران قرار گرفته است.

زیبایی یکتا با بیان اینکه در سال جاری هفت میلیارد ریال نیز جهت تعمیر و تجهیز سالن ها و فضاهای ورزشی اختصاص یافته است، تاکید کرد: یک سالن ورزشی چند منظوره نیز با اعتبار هشت میلیارد ریال در شهر دلگشا احداث می شود.

مدیر اداره ورزش و جوانان ملکشاهی اضافه کرد: سرانه ورزشی شهرستان 67/. متر است که از استانداردهای ملی و استان بسیار کمتر بوده که نیازمند توسعه بیشتر فضاهای ورزشی در این شهرستان تازه تأسیس هستیم.
زیبایی با اشاره به افتخارات ورزش قهرمانی شهرستان یادآور شد: رشته های وزنه برداری ، پارلیفتینگ ، کشتی و دو ومیدانی از جمله رشته های مدال آور ورزشکاران این شهرستان در سطح آسیا و ملی است.
وی افزود: 13 هیأت ورزشی در رشته های مختلف فوتبال ، والیبال ،بدنسازی ، ژیمناستیک ، ایروبیک ، ورزش های رزمی ، وزنه برداری ،کشتی ، ورزش های همگانی ،دو میدانی در این شهرستان سازمان یافته است.

افزودن نظر


آخرین اخبار

اخبار پربازدید