امروز    دوشنبه , 30/بهمن/1396   Monday , 19/February/2018  - 

اختلال وعدم آنتن دهی تلفن همراه در مسیر ارتباطی ملکشاهی به مهران

Share/Save/Bookmark
اختلال و عدم آنتن دهی تلفن همراه در مسیر ارتباطی ملکشاهی به مهران باعث گلایه مندی شهروندان شده است.
به گزارش ملکشاهی خبر، تلفن و اینترنت از نیازهای اساسی زندگی مردم است می توان گفت در حال حاضر بسیاری از خدمات اجتماعی اقتصادی ، آموزشی و غیره از طریق شبکه مخابراتی و زیرساخت های مربوط به آن فراهم می شود.

قرن جدید قرن ارتباطات و تکنولوژی است و اینترنت نقش تاثیرگذاری در زندگی مردم ایفا می کند، گرایش مردم به استفاده از اینترنت و احساس نیاز به این فناوری رو به افزایش است.

در سال های اخیر تلاش های بسیاری در سطح کشور در زمینه توسعه شبکه‌های مخابراتی صورت گرفته است و چندین اپراتور بزرگ تلفن همراه نیز در کشور مشغول به فعالیت هستند که دامنه گسترش آنها از کلان‌شهرها تا روستاهای دورافتاده کشیده شده است.

رقابت اپراتورهای فعال در این زمینه باعث شده است تا شاهد ارائه امکاناتی بسیار خوبی و آنتن دهی مطلوب در اکثر نقاط کشور باشیم ولی هنوز هم نقاطی هستند که در این زمینه مشکلاتی دارند.

مسافران و رانندگان در مسیر ارتباطی ملکشاهی به مهران که مسیر تردد زائرین اربعین حسینی می باشد، این روزها با مشکل اختلال و عدم آنتن دهی موبایل در کنار دیگر مشکلات روبرو هستند.

باتوجه به اینکه مسیر ارتباطی ملکشاهی به مهران از جاده های اصلی ارتباطی این شهرستان محسوب می شود و دومين محور تردد زائرين عتبات عاليات در ماه محرم و ايام اربعین حسینی به مرز بین المللی مهران است، پوشش آنتن دهی تلفن همراه به طور كامل و مناسب  در اين محور ارتباطي  ضروری مي باشد.

ازآنجائیکه یکی از مولفه های امنیتی مسیرهای جاده ای برون شهري، آنتن دهی موبایل محسوب می شود، لازم است مسئولین مربوطه این موضوع را در اولویت قرار دهند تا علاوه بر رانندگان و مسافريني  که از این مسیر تردد می کنند، ساکنین منطقه نیز از پوشش آنتن دهی بهره مند شوند.

با توجه به اینکه امروزه نیازمند گسترش ارتباطات در سطح جامعه هستیم لازم و ضروری است که مسئولین شهرستان در راستای مرتفع نمودن این  مشکل اقدام لازم را انجام دهند چرا که مردم شهرستان ملکشاهی همچنان چشم انتظار تحقق یافتن وعده های مسئولان هستند.

لازم به ذكر است كه نصب  BTS در محورهاي  مواصلاتی نيازمند حفاظت ونگهداری بيشتر است.

انتهای پیام/

افزودن نظر


آخرین اخبار